תדמיינו. תתחדשו. סילוקס

הדמיות לקידום ושידרוג שיווקי נדל"ן

הדמיות איכותיות הינן כלי רב עוצמה עבור יזמים ומשווקים בתחום התחרותי והמאתגר של שיווק ומכירת נדל"ן, ובכוחן להזניק קדימה את מחזור המכירות. כדי לתת לקונים פוטנציאליים הרגשה בטוחה יותר לגבי הרכישה, ניצור הדמיות פוטוריאליסטיות-הדמיות שנראות כמו תצלום של הדירה והבנין מבפנים ומבחוץ ואפילו כיצד יראה האתר בסוף, באופן הקרוב ביותר למציאות.

לקרוא עוד?

הדמיות עבור גיוס תרומות

בכל התרמה, מכל סוג, מושקעים מאמצים ומשאבים רבים על מנת לחבר את התורמים למטרה, ולפתוח את לבם וידיהם. כידוע, תמונה אחת שווה יותר מאלף מילים,שרטוטים או תוכניות, אך מה ניתן לעשות כאשר ההתרמה היא עבור הקמת מבנה או מוסד צבור שעדיין לא קיים במציאות? כאן מגיעות ההדמיות לעזרתנו. הדמיה טובה הופכת את המילים שלכם למשהו מוחשי, שמספר לתורם לאן הכסף שלו הולך, מחברת את התורם למטרה, וחוסכת אנרגיות שכנוע רבות.

לקרוא עוד?

הדמיות פנים

כל אדריכל/ית ומעצב/ת פנים, מכירים את הקושי של הלקוחות להבין מתוך השרטוטים שעל הנייר כיצד יראה החדר אחרי הבניה, ואת הקושי של המעצב/ת להבין מתוך מילותיו של הלקוח כיצד הוא רוצה שהחדר יראה. יצירת הדמיה מסייעת ללקוח להבין כיצד יראה העיצוב העתידי בצורה מדויקת ביותר: מידות ההדמיה מותאמות למידות הקיימות, והחומרים נראים בדיוק כמו החמרים בהם תשתמשו- שיש, עץ, זכוכית וכו'. ניתן ליצור עבור הלקוח מספר הדמיות, שימחישו לו אלו אפשרויות עומדות לרשותו, ויתנו לו את האפשרות לבחון ולהחליט מה הכי טוב עבורו.

לקרוא עוד?

הדמיות מטבחים

לא בכל יום אנחנו מעצבים, מתכננים או משפצים מטבח, והציפיה שלנו היא שההשקעה תלווה אותנו לאורך שנים רבות. תכנון, עיצוב והקמת מטבח מאפס היא משימה מאתגרת אשר דורשת רמת דיוק גבוהה ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר..

לקרוא עוד?